JuFos – Konference doktorského studia

Aktuality

JuFoS 2023

Rádi bychom Vás pozvali na 15. ročník konference JuFoS 2023, který se bude konat ve dnech 18. a 19.5.2023   Budeme se na Vás těšit.

Vyhlášení nejlepších příspěvků

Nejlepší příspěvky dle sekcí: Sekce 1. Analýza silničních nehod a oceňování motorových vozidel, strojů a zařízení → Ing. Jakub Nováček (FD ČVUT), Verifikace závažnosti závad silničních záchytných systémů evidovaných v rámci BI PK Sekce 2. Oceňování nemovitostí a ostatní vědní disciplíny → Ing. David Brandejs (ÚSI VUT) – Cestovní ruch ovlivňuje tržní ceny bytových…

Sborník zveřejněn

Sborník 14. ročníku konference JuFoS byl zveřejněn. K dispozici je zde.

Program konference

Dnes byl zveřejněn program letošního XIV. ročníku odborné vědecké konference doktorského studia JUFOS 2022, který je dostupný zde.  

Prezentace příspěvků

Vážení kolegové a kolegyně, ještě jednou děkujeme za zaslané příspěvky. Žádáme, aby každý účastník připravil prezentaci ve formátu .ppt (.pptx) pro účel prezentace svého článku. Styl prezentace je čistě na uvážení každého účastníka. Délku prezentace prosím připravte na 10-12 minut. Hotové prezentace zašlete na e-mailovou adresu organizátorů dle jednotlivých sekcí….

Ukončení přihlašování

Dnes bylo uzavřeno přihlašování na letošní ročník konference JUFOS. V následujících dnech bude provedena recenze jednotlivých příspěvků a všem účastníkům bude následně zaslána spolu s instrukcemi o zaplacení vložného. Všem přihlášeným děkujeme za zaslané příspěvky a těšíme se na viděnou.

Přihlašování bylo spuštěno

Ode dneška byla zpřístupněna možnost přihlašování na konferenci JuFoS 2022. Přihlášení účastníků/návštěvníků je možné zde a bude otevřeno do 24.04.2022. Příspěvky je následně možné odevzdávat zde, opět do 24.04.2022. Vložné na konferenci je uvedeno v sekci Pro účastníky.

JUFOS 2022

Vážení kolegové, vážené kolegyně, 14. ročník konference JUFOS se bude konat 12. 5. 2022 v prezenční formě na Ústavu soudního inženýrství VUT v Brně. Přihlašování bude spuštěno od 14. 3. 2022 a ukončeno 24. 04. 2022. Těšíme se na Vaši účast.

Sborník zveřejněn

Sborník XIII. ročníku odborné konference doktorského studia JuFoS 2021 byl právě zveřejněn v sekci sborník a je nyní k dispozici ke stažení. Sborník

Program a odkazy pro přihlášení

Právě byly zveřejněny odkazy pro přihlášení a podrobný program XIII. ročníku odborné vědecké konference doktorského studia JUFOS 2021 dostupné v záložce Sekce. Sekce